Basketbollistja italiane këshillon ministrin Salvini: Përmirëso të pasmet për të pasur sukses - Bota Sot
Basketbollistja italiane këshillon ministrin Salvini: Përmirëso të pasmet për të pasur sukses

Bota e Yjeve

Basketbollistja italiane këshillon ministrin Salvini: Përmirëso të pasmet për të pasur sukses

Më: 6 shkurt 2019 Në ora: 16:30
Valentina Viglalin

Të gjithë e njohin Valentina Viglalin, jo vetëm sepse është një basketbolliste e zonja, por për shkak të fotove dhe videove provokuese që ngarkon në rrjetet sociale.

E këtë herë për mikrofonin e “Rai Radio 2” ajo ka provokuar me këshillat për Mateo Salvinin: “Salvini është një influencues në mënyrën e tij. Unë mendoj se ka një aftësi të shkëlqyer të përdorimit të rrjeteve sociale, shoh që përkushtohet shumë veçanërisht në ‘Facebook’.

Të menaxhosh një profil nuk është e lehtë, duhet të jesh pas çdo gjëje duke u marrë me njerëz. Këshilla për t’u përmirësuar? Mbase ai duhet të punojë pak më shumë me ‘b…ën’, që të rrisë ndjekësit.

Në përgjithësi, poste ku të duket pak ‘b-ja’ së bashku me fotot që lidhen me përditshmërinë”. “Nëse do t’i futesha politikës, do të merrja 2 milionë vota”.

Image
Image
 
Image
 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...