Kim dhe Kourtney me dekolte ekstreme - Bota Sot
Kim dhe Kourtney me dekolte ekstreme

Bota e Yjeve

Kim dhe Kourtney me dekolte ekstreme

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 13:58
Kim dhe Kourtney

Kim Kardashian dhe Kourtney Kardashian mrekulluan me fustanet e tyre në galanë e “amfAR”.

Motrat e famshme kishin zgjedhur të vishnin të dyja fustan të zi me dekolte ekstreme.

Fustanet që i ekspozonin “asetet” e bollshme ishin nga Versace.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...