Vajza e Kim rrugës së nënës së saj, pushton ballinën e një reviste - Bota Sot
Vajza e Kim rrugës së nënës së saj, pushton ballinën e një reviste

Bota e Yjeve

Vajza e Kim rrugës së nënës së saj, pushton ballinën e një reviste

Më: 23 shkurt 2019 Në ora: 06:23
North West

Kim Kardashian nuk ka shkuar pa ia bërë filtër ballinës së parë të North West në revistën WWD “të cilën” ajo e postoi në Isntagram derisa e cilësoj vajzën e sot “si çupën më të bukur dhe me më stil në botë”

North West duket se do të vazhdoj biznesin e familjes dhe ka arritur që të jetë për herë të parë në ballinën e një reviste edhe pse pesë vjeçare.

Kim Kardashian ka qenë krenare për këtë ballinë të cilën ajo e ka postuar në rrjetet sociale të saj.

Image
Image

Si zakonisht edhe në këtë rast Kim ka bërë siç bën me fotot e saj duke i bërë filtër me estetik atyre në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...