Ja më kë e festoi ditëlindjen Adriola Dushi në New York - Bota Sot
Ja më kë e festoi ditëlindjen Adriola Dushi në New York

Bota e Yjeve

Ja më kë e festoi ditëlindjen Adriola Dushi në New York

Më: 2 mars 2019 Në ora: 15:26
Adriola Dushi

Adrola Dushi është ndër të pakta modele shqiptare e cila ka njohur suksesin dhe jashtë kufijve.

E shpërngulur prej kohësh në Sh.B.A për të  ndjekur ëndrrën amerikane ajo ka pozuar për disa  emra të njohur atje.

Dhe mbrëmjen e kaluar modelja bukuroshe ka festuar 26 vjetorin e saj të lindjes në Shtetet e Bashkura të Amerikës.

Ajo ka festuar deri në orë të vonë të mbrëmjes në një nga restorantet më të mira të New York-ut së bashku me shoqen e saj Xhesika Berberi.

Mirëpo, si duket festën e ka vijuar edhe në Shqipëri.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dite te reja po vijne 😂😂😂 @tesildagjinaj @sidorelagjinaj @oltaahmetaj @fabianbasha

A post shared by Adrola Dushi (@adroladushi) on

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet duke kënduar dhe kërcyer me miqtë e saj në një nga lokalet e Tiranës.

Image

Konkretisht me balerinën Olta Ahmetaj, me këngëtarin Fabian Basha dhe me dy mikesha të tjera të saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...