Kim Kardashian si lë vend imagjinatës - Bota Sot
Kim Kardashian si lë vend imagjinatës

Bota e Yjeve

Kim Kardashian si lë vend imagjinatës

Nga: Bota sot Më: 7 mars 2019 Në ora: 14:51
Kim Kardashian

Ajo është një nga ikonat e modës dhe ka arritur në qytetin që flitet më së shumti për modën.

Dhe Kim Kardashian nuk i la vend imagjinatës, derisa u shfaq e veshur në pak rroba, të mërkurën në Paris, përcjell Bota sot.

Ylli 38 vjeçar u paraqit në një kostum rrjetë që mbulonte pjesët intime, duke treguar fizikun për mrekulli, e duke ngritur temperaturat në kryeqytetin francez./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat