Flaka Krelani pa kontroll, me photoshop po duket ‘bombë’ - Bota Sot
Flaka Krelani pa kontroll, me photoshop po duket ‘bombë’

Bota e Yjeve

Flaka Krelani pa kontroll, me photoshop po duket ‘bombë’

Më: 9 mars 2019 Në ora: 22:05
Flaka Krelani

Ajo nuk përton asnjëherë të sjell imazhe provokues ku në fokus janë linjat e saj seksi.

Këngëtarja gjakovare, Flaka Krelani një gjë të tillë e bëri edhe së fundi derisa ka befasuar me një postim të bërë së fundi.

E veshur në një bluzë të zezë dhe vetëm në të brendshme, Falka ekspozoj trupin e saj, por që përdorim i fotoshopit ishte i dukshëm në theksimin e linjave.

Image
Image
Image

Kjo nuk është hera e parë që Flaka ndërhyn në fotografit që publikon ajo në pothuajse secilën prej tyre vërehet një gjë e tillë.

Kujtojmë që Flaka është aktive edhe me projekte muzikore, kënga e saj e fundit e mban titullin ‘Thell’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat