Rita Ora vishet kuq e zi në Japoni - Bota Sot
Rita Ora vishet kuq e zi në Japoni

Bota e Yjeve

Rita Ora vishet kuq e zi në Japoni

Më: 15 mars 2019 Në ora: 16:16
Rita Ora

Rita Ora ka zgjedhur të vishet kuq e zi në njërin nga koncertet që mbajti gjatë turneut të saj në Azi.

Rita Ora pas përfundimit të koncertit në Japoni, ka vazhduar me turin e koncerteve në Azi.

Së fundi, këngëtarja ka performuar në Osaka të Japonisë, ku u shfaq e veshur kuq e zi.

Ajo kishte veshur një ‘bodysuit’, ndërsa dukej tejet tërheqëse në këtë paraqitje.

“Osaka ishte mahnitëse. Kalova kohën më të mirë dhe kishte plot energji”, ka shkruar ndër të tjera Rita pas përfundimit të koncertit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat