Foto “hot”, bashkëshortja e futbollistit argjentinas “pushton” rrjetet sociale - Bota Sot
Foto “hot”, bashkëshortja e futbollistit argjentinas “pushton” rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Foto “hot”, bashkëshortja e futbollistit argjentinas “pushton” rrjetet sociale

Më: 18 mars 2019 Në ora: 19:51
Tamara Gorro dhe Ezekel Garai

Bashkëshortja e mbrojtësit Ezekel Garai ka një popullaritet të madh në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen, Tamara Gorro, e cila vazhdimisht poston sete fotografish tepër të “nxehta” duke tërhequr vëmendjen e shumë fansave.

Në disa raste fotot e postuara nga bashkëshortja e mbrojtësit të Valencias e kalojnë “limitin”, mjafton të shikoni imazhet e mëposhtme për ta kuptuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat