20 femrat më të bukura në botë - Bota Sot
20 femrat më të bukura në botë

Bota e Yjeve

20 femrat më të bukura në botë

Më: 21 mars 2019 Në ora: 19:46
Kylie Jenner

Këto ditë, të dukesh bukur nuk është vetëm çështje gjenesh dhe punësimi i një stilisti të mirë. Doni dëshmi? Hidhni një sy këtyre 20 femrave inspiruese që i gjeni më poshtë.

Ato kanë pushtuar rrjetet sociale dhe dominojnë lajmet. Ato bëjnë ose thyejnë trendet. Me miliona fansa ndjekin çdo gjë që ato bëjnë, këto gra janë të mençura aq sa janë edhe seksi, karriera e tyre zgjerohet në territor të ri gjatë gjithë kohës.

Sigurisht, pas tyre ekziston një skuadër e madhe e stilimit dhe grimit, ashtu sikur edhe një “ushtri” e tërë që punon për imazhin e tyre në media dhe rrjete sociale.

Por fytyrat që ‘thyejnë’ mijëra zemra meritojnë duartrokitje dhe më shumë, sidomos duke pasur parasysh se këto femra janë aktore, këngëtare, modele dhe biznesmene të suksesshme.

Shihni më poshtë dhe inspirohuni!

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat