Bebe Rexha si lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin pa sytjena - Bota Sot
Bebe Rexha si lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin pa sytjena

Bota e Yjeve

Bebe Rexha si lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 23 mars 2019 Në ora: 14:09
Bebe Rexha

Së fundmi ajo tregoi se dizajnerët kanë refuzuar ta veshin për ceremoninë ndarjes së çmimeve Grammy, për shkak të përmasave të mëdha.

Dhe Bebe Rexha u shfaq përplot vetëbesim duke treguar format trupore, gjatë një performance befasi në The Abbey në California, të shtunën, përcjell Bota sot.

Ylli 29 vjeçar nuk i ka lënë vend imagjinatës, e veshur në një fustan të zi transparent, duke treguar kështu gjoksin seksi pa sytjena dhe të pasmet gjigante./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat