Brazilanja e ka mendjen te Italia - Bota Sot
Brazilanja e ka mendjen te Italia

Bota e Yjeve

Brazilanja e ka mendjen te Italia

Më: 31 mars 2019 Në ora: 13:09
Lilian Leite

 

Ajo quhet Lilian Leite dhe është mjaft e njohur në Brazil e Portugali, për faktin se ka pushtuar disa herë kopertinat e revistës Play Boy, në këto shtete.

Por, duket se synimi i 33-vjeçares është që të rritë famën e saj në Itali, ku së fundi po angazhohet në disa media rozë.

Lilian ka treguar se është një fanse e madhe e futbollit dhe ashtu si futbollistët brazilianë, shikon pikërisht Italinë si trampolinë për të rritur më shumë famën e saj.

Pjesë e turit të saj në Itali, është edhe prezenca në disa studio sportive, ndërsa mund të ndjekë edhe disa ndeshje të Serisë A.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...