Nicole Scherzinger vazhdon të jetë një “bombë” e vërtetë! 40-vjeçarja tregon asetet - Bota Sot
Nicole Scherzinger vazhdon të jetë një “bombë” e vërtetë! 40-vjeçarja tregon asetet

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger vazhdon të jetë një “bombë” e vërtetë! 40-vjeçarja tregon asetet

Më: 4 prill 2019 Në ora: 10:37
Nicole Scherzinger

Ajo është e njohur për figurën e saj të nxehtë dhe sjelljen e këndshme.

Nicole Scherzinger, 40 vjec, vuri gjithë asetet e saj në pah, ndërsa ajo shijonte një udhëtim me shoqen e saj, gjatë së cilit kishte veshur një bikini rozë.

Ish-ylli i Pussycat Dolls duket se po kalon ditët e saj më të mira, ndërkohë që mikja e saj i kushtoi vëmendje vendosjes së kremrave të diellit në pjesën e prapme të saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...