Me shirita transparent, mbulon gjoksin - Bota Sot
Me shirita transparent, mbulon gjoksin

Bota e Yjeve

Me shirita transparent, mbulon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 12 prill 2019 Në ora: 16:35
Rachel McCord

Ato janë motra që njihen shumë mirë duke tërhequr vëmendjen.

Dhe Rachel McCord, 29 vjeqare ka pozuar bashkë me motrën e saj AnnaLynne 31 vjeqare gjatë udhëtimit të tyre në Coachella të enjten.

Rachel guxoj të paraqitet e zhveshur me një fustan që nxirrte në pah të brendshmet e saj, derisa disa shirita ia mbulonin gjoksin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...