Gigi Hadid, vishet ngjyrë bezhë - Bota Sot
Gigi Hadid, vishet ngjyrë bezhë

Bota e Yjeve

Gigi Hadid, vishet ngjyrë bezhë

Nga: Bota sot Më: 15 prill 2019 Në ora: 09:20
Gigi Hadid

Gigi Hadid është bashkuar me gjysëm motrën e saj Alana në seksionin e VIP në Festivalin e Muzikës në Coachella të dielën.

Alana është një dekadë më e vjetër se Gigi por ato kanë të njëjtin baba, milionerin e pasurive të patundshme Mohamed Hadid.

Hadid, nëna e së cilës është Yolanda, kishte veshur një jelek ngjyrë kafe dhe pantallona të gjerë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...