Tifozja e Juventusit zhvishet në rrjetet sociale - Bota Sot
Tifozja e Juventusit zhvishet në rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Tifozja e Juventusit zhvishet në rrjetet sociale

Më: 18 prill 2019 Në ora: 06:29
Valentina Fradergara

Modelja dhe fashion-blogerja Valentina Fradergara ka “pushtuar” sërish rrjetet sociale, me një set fotografik që ka postuar në Instagramin e saj.

Bukuroshja italiane njihet si një tifoze e Juventusit, por duet se nuk e ka vuajtur shumë eliminimin e bardhezinjve nga Liga e Kampionëve mbrëmjen e kaluar.

Aktualisht Valentina po merr pjesë në një festival muzikor që po mbahet në Kaliforni, ndërsa fotot e postuara që atje, nuk lënë fare vend për fantazi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...