Çmendi Instagramin, kjo është policja më seksi në Gjermani - Bota Sot
Çmendi Instagramin, kjo është policja më seksi në Gjermani

Bota e Yjeve

Çmendi Instagramin, kjo është policja më seksi në Gjermani

Më: 18 prill 2019 Në ora: 07:11
Adrienne Koleszár

Një oficere policie gjermane, e cilësuar si më e bukura në Gjermani, ka marrë së fundmi një ultimatum nga eprorët e saj: ose police ose modele Instagrami.

34-vjeçarja, Adrienne Koleszár, një oficere policie nga Dresden, në Saxony, u “kurorëzua”dy vjet më parë si “policja më tërheqëse e Gjermanisë”.

Adrienne tashmë është bërë një modele dhe influencuese Instagrami me 557.000 ndjekës që mahniten pas formave të saja.

Gjatë gjashtë muajve të fundit ajo i ka kënaqur ithtarët e saj me fotografi të vetes nga e gjithë bota, pasi e ka kaluar kohën duke udhëtuar.

Lidhur me ultimatumin që ka marrë, ajo është shprehur në rrjetet e saj sociale: “Nuk do të pranoj mëshirën e Free State of Saxony, unë jetoj me kursimet dhe aktivitet që bëj në mediat sociale.”

Pas një takimi me eprorët e saj këtë javë, asaj i është thënë që ose do kthehet në punë me kohë të plotë në janar ose duhet të japë dorëheqjen.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat