Lydia tregon hiret trupore në Bali - Bota Sot
Lydia tregon hiret trupore në Bali

Bota e Yjeve

Lydia tregon hiret trupore në Bali

Nga: Bota sot Më: 18 prill 2019 Në ora: 12:18
Lydia Bright

Së fundmi ajo ka treguar se i ka dhënë edhe një shans lidhjes së saj me Lee Cronin, pasi e ka kuptuar se “ajo ka qenë gjëja më e mirë që i ka ndodhur atij”.

Dhe Lydia Bright tregoi hiret trupore në bikini të mërkurën, ku po qëndron me nënën e saj Debbie Douglas për pushime në Bali, përcjell Bota sot.

Ish ylli 28 vjeçar i TOWIE dukej e mahnitshme, me barkun e sheshtë, këmbët dhe gjoksin seksi./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...