Kim me veshje të ngushtë, çmend me format - Bota Sot
Kim me veshje të ngushtë, çmend me format

Bota e Yjeve

Kim me veshje të ngushtë, çmend me format

Nga: Bota sot Më: 18 prill 2019 Në ora: 15:11
Kim Kardashian

Ajo ka një fizik për mrekulli.

Dhe duke qenë kështu, Kim Kardashian nuk ka frikë që ta ekspozojë atë, përcjell Bota sot.

Ajo u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa mori pjesë në hapjen e hapjen e qendrës UCLA të enjten.

E veshur në rroba shumë të ngushta, Kim nuk i la vend imagjinatës, derisa ekspozoi format trupore./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...