Dua Lipa sjell pamje nga performanca e saj në Kinë - Bota Sot
Dua Lipa sjell pamje nga performanca e saj në Kinë

Bota e Yjeve

Dua Lipa sjell pamje nga performanca e saj në Kinë

Më: 18 prill 2019 Në ora: 19:46
Dua Lipa

Dua Lipa është mjaft e pëlqyer dhe e kërkuar anembanë botës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në vende të ndryshme.

E mbrëmë ka performuar në Kinë, e cila ka shkëlqyer me pamjen bardhë e zi në një ‘bodysuit’ Channel.

“Faleminderit Channer që më kishit mbrëmë për të performuar në ekspozitën tuaj të trashëgimisë private në Shangai”, ka shkruar Lipa.

Përndryshe, pak ditë më parë ajo së bashku me organizatën botërore UNICEF, vizituan fëmijët në Liban, duke u dalë në ndihmë me disa fonde.

Artistja shqiptare poashtu është e angazhuar në interpretimin e kolonës zanore për filmin e ri të “James Bond”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...