Mbretëresha e “fitness”-it tregon trupin - Bota Sot
Mbretëresha e “fitness”-it tregon trupin

Bota e Yjeve

Mbretëresha e “fitness”-it tregon trupin

Më: 19 prill 2019 Në ora: 09:55
Jen Selter

Jen Selter “ngacmoi” fansat e saj me dy foto ku pozonte me veshje palestre shumë seksi.

Modelja e fiksuar pas “fitness”-it ka 12,7 milionë ndjekës në Instagram dhe me foto të tilla me siguri që “ushtria” e fansave do të njohë vetëm rritje.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...