Në ditëlindjen e Kourtney Kardashian - Bota Sot
Në ditëlindjen e Kourtney Kardashian

Bota e Yjeve

Në ditëlindjen e Kourtney Kardashian

Më: 20 prill 2019 Në ora: 08:02
Kim Kardashian

Fëmija më i madh i familjes Kardashian, Kourtney festoi 40-vjetorin e lindjes. Ylli i televizioneve organizoi një festë të zjarrtë dhe shumë luksoze për ditëlindje.

Ishte motra e saj, Kim që na zbuloi disa detaje nga festa e çmendur në rrjetet sociale. Fotot dhe video tregojnë Kourteny në një vaskë të zhveshur, ndërsa mbron modestinë me sapun.

Festa u mbajt në shtëpinë e nënës së 40-vjeçares, Kris në Los Angeles.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...