E dashura e ish futbollistit të njohur “përvëlon” rrjetet sociale - Bota Sot
E dashura e ish futbollistit të njohur “përvëlon” rrjetet sociale

Bota e Yjeve

E dashura e ish futbollistit të njohur “përvëlon” rrjetet sociale

Më: 20 prill 2019 Në ora: 09:24
Aida Yespica

Bukuroshja venezueliane Aida Yespica është e pakursyer në rrjetet sociale, ku poston vazhdimisht foto që nxjerrin në pah format e saj seksi.

Ajo ndiqet nga afërsisht një milionë ndjekës në Instagram, ndërsa u bë e famshme pas romancave që kaloi me ish futbollistët Cristian Vieri dhe Matteo Ferrari.

Së fundi bukuroshja ka “ndezur” sërish fantazinë e ndjekësve, duke postuar një set fotografik mjaft “të nxehtë”, në rrjetet sociale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...