Fotoja dhe video ku Salma Hayek duket si 20 vjeçare e jo 52 - Bota Sot
Fotoja dhe video ku Salma Hayek duket si 20 vjeçare e jo 52

Bota e Yjeve

Fotoja dhe video ku Salma Hayek duket si 20 vjeçare e jo 52

Më: 20 prill 2019 Në ora: 09:28
Salma Hayek

Salma Hayek (52) ka postuar një video me paruke si biondinë dhe veshje lëkurë derisa ishte në prapaskenë të xhirimeve të filmit të saj më të ri

Ajo është shumë e zënë duke xhiruar filmin e saj më të ri “The Hitman’s Wife’s Bodyguard”.

E Salma Hayek ju ka treguar fansave pak a shumë për karakterin e saj në një video e ku duket si një vajzë e re.

Aktorja, që ka 52 vjet duket sensacionale derisa tregon asetet e saj në këto foto.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...