E mahnitshme, Naomi ekspozon gjoksin pa sytjena - Bota Sot
E mahnitshme, Naomi ekspozon gjoksin pa sytjena

Bota e Yjeve

E mahnitshme, Naomi ekspozon gjoksin pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2019 Në ora: 14:24
Naomi Campbell

Ajo është 48 vjeçare por pamja e saj nuk e tregon aspak këtë.

Dhe Naomi Campbell u shfaq e mahnitshme në pistën e modës në Javën e Modës në Nigeri, përcjell Bota sot.

Supermodelja ndërroi tre palë veshje, por në pistë u paraqit me një kostum të bardhë që i ekspozonte hiret trupore, e gjithë vëmendjen e merrte gjoksi i saj pa sytjena.

Ndryshe, së fundmi është raportuar se ajo është ndarë nga i dashuri i saj Liam Payne, vetëm 4 muaj pas romancës./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...