Madison shfaqet seksi me një mashkull misterioz - Bota Sot
Madison shfaqet seksi me një mashkull misterioz

Bota e Yjeve

Madison shfaqet seksi me një mashkull misterioz

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2019 Në ora: 14:36
Madison Beer

Javën e kaluar ajo e kaloi duke u argëtuar me miqtë në Coachella.

Dhe të premten Madison Beer u kthye në Los Angeles, ku doli për drekë me një mashkull misterioz në restorantin La Petit, përcjell Bota sot.

Ylli i ri në muzikë dukej mjaft seksi e veshur në rroba sportive.

20 vjeçarja ekspozoi barkun e sheshtë dhe gjoksin seksi./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...