David përqafon të dashurën e djalit, pas diskutimit që çifti të kishin në rrugë - Bota Sot
David përqafon të dashurën e djalit, pas diskutimit që çifti të kishin në rrugë

Bota e Yjeve

David përqafon të dashurën e djalit, pas diskutimit që çifti të kishin në rrugë

Më: 21 prill 2019 Në ora: 10:59
David përqafon të dashurën e djalit

Hana dhe Brooklyn janë fotografuar duke diskutuar të nervozuar në rrugë.

Por, gjërat duket se janë rregulluar mes Hanës dhe Brooklyn, pasi u panë duke e përqafuar David Beckham, shkruan DailyMail.

Ish-futbollisti është fotografuar duke e pëqafuar të dashurën e djalit, Hana Cross, të shtunën në Beverly Hills.

Image

Bashkë me ta ishte edhe Romeo dhe Cruz, por me ta nuk shihej Victoria, Brooklyn dhe Harper.

Futbollisti dhe djemtë e tij ishin fotografuar pasi kishin kaluar ditën duke bërë blerje.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...