Burrat në luftë me gratë, Rike Roçi “ndez” gjakrat në familje - Bota Sot
Burrat në luftë me gratë, Rike Roçi “ndez” gjakrat në familje

Bota e Yjeve

Burrat në luftë me gratë, Rike Roçi “ndez” gjakrat në familje

Më: 21 prill 2019 Në ora: 13:05
Rike Roçi

Rike Roçi është një prej femrave më të tërheqëse shqiptare. Ish-banorja e Big Brother është mjaft aktive në Instagram dhe gjithmonë provokon me postimet e saj.

Në foton më të fundit, ajo shfaqet mjaft seksi dhe kanë vërshuar komentet e burrave të martuar, sigurisht jo fort të këndshme.

Ka nga ata që shprehen se partnerja e tyre u duket ‘burrë’ krahasuar me Riken. Nga ana tjetër, femrat shprehen të frikësuar nga ajo që shikojnë partnerët e tyre në rrjet. Rike nuk është ndjerë fare mirë nga këto komente.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...