Këngëtarja e njohur publikon albumin me vajzën njëmuajshe, vëmendje merr ky detaj - Bota Sot
Këngëtarja e njohur publikon albumin me vajzën njëmuajshe, vëmendje merr ky detaj

Bota e Yjeve

Këngëtarja e njohur publikon albumin me vajzën njëmuajshe, vëmendje merr ky detaj

Më: 22 prill 2019 Në ora: 14:15
Jessica Simpson me Eric Johnson dhe fëmijët

Jessica Simpson solli një album të këndshëm për festën e Pashkëve.

Këngëtarja dhe aktorja e njohur kanë publikuar imazhet e para të vajzës njëmuajshe.

Ajo kishte organizuar festë të veçantë, ku gjithë ambientin e kishte dekoruar me lule, ashtu sikurse ishte fustani i Birdie Mae Johnson.

E gjithë vëmendja ishte tek dekori që Simpson ia kishte bërë shtëpisë, ku çdo kënd ishte i mbuluar me lule shumëllojshe.

Për ndryshe, Jessica Simpson është e martuar me Eric Johnson dhe ka tre fëmijë.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...