Emilia shkëlqen në tapetin e kuq - Bota Sot
Emilia shkëlqen në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Emilia shkëlqen në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 24 prill 2019 Në ora: 13:16
Emilia Clarke

Përvjetori i 15-të i Time 100 gala, duke festuar njerëzit më me ndikim në botë sipas listës së Time, zuri vend të martën në Lincoln Centre, në New York City.

Dhe yjet e Game of Thrones, Emilia Clarke dhe Richard Madden shkëlqyen si dy yje, derisa janë në listën për vitin 2019, përcjell Bota sot.

Aktorja 32 vjeçare mahniti me pamjen, e veshur në një fustan të kuq të gjatë, duke marrë gjithë vëmendjen në tapetin e kuq./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...