Modelja 14 javë shtatzënë, por askush nuk i beson! - Bota Sot
Modelja 14 javë shtatzënë, por askush nuk i beson!

Bota e Yjeve

Modelja 14 javë shtatzënë, por askush nuk i beson!

Më: 24 prill 2019 Në ora: 21:34
Bella Lucia

Modelja australiane, Bella Lucia njoftoi përmes rrjetit social Instagram se është shtatzënë.

E njëjta tha se tashmë ka mbushur 14 javë të shtatzënisë, ku postoi një fotografi me fokus tek barku.

Megjithatë, blogerja hapi mendjen e shumë ndjekësve të cilët komentuan në mënyra të ndryshme.

Shumica e tyre madje thanë se ajo nuk duket fare se ka fëmijë tek barku.

Por pas disa ditëve ajo postoi edhe storie të tjera duke thënë se shumë femra janë të ngjashme, që nuk vërehen kur janë shtatzënë.

Bella tha se nuk po promovonte një ‘shtatzëni të dobët’ dhe dëshiron që njerëzit të mos tronditen nga ajo.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...