Xhesika Berberit s’i duhen kilogramët kur ka kthesat fantastike - Bota Sot
Xhesika Berberit s’i duhen kilogramët kur ka kthesat fantastike

Bota e Yjeve

Xhesika Berberit s’i duhen kilogramët kur ka kthesat fantastike

Më: 24 prill 2019 Në ora: 22:03
Xhesika Berberi

Xhesika Berberi është një nga modelet më të suksesshme shqiptare.

Ajo jeton dhe po ngjet shkallët e suksesit në Amerikë.

Ndonëse Xhesika është një nga ato femrat thatanike, ajo ka forma fantasike trupore.

Kjo vërehet edhe në fotografinë e saj të fundit, ku bukuroshja ka pozuar në bikini dhe duket për mrekulli.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...