Demi Rose nuk heziton, me mëngjes gjoksin ekspozon - Bota Sot
Demi Rose nuk heziton, me mëngjes gjoksin ekspozon

Bota e Yjeve

Demi Rose nuk heziton, me mëngjes gjoksin ekspozon

Më: 26 prill 2019 Në ora: 08:51
Demi Rose

Demi Rose është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe nuk heziton asnjëherë që të sjell imazhe që nxisin imagjinatën.

E tillë ishte dhe postimi i fundit që ajo bëri në llogarinë e saj në Instagram.

24 vjeçarja erdhi në një fustan të zi i hapur në pjesën parme duke ekspozuar gjoksin ‘bombastik’ dhe linjat perfekte.

Modelja britanike edhe këtë herë dukej ‘përvëluese’ në pamje.

Ndryshe, Demi njihet edhe për lidhjet në të kaluarën me Tyga dhe Drake.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...