Kate Beckinsale përsëri beqare - Bota Sot
Kate Beckinsale përsëri beqare

Bota e Yjeve

Kate Beckinsale përsëri beqare

Nga: Bota sot Më: 26 prill 2019 Në ora: 22:07
Kate Beckinsale

Ajo është përsëri beqare pas ndarjes nga i dashuri i saj më i ri, Pete Davidson.

Dhe të premten në New York City, Kate Beckinsale dukej e përsosur si kurrë më parë kur ajo doli nga një hotel e vetme.

Ajo mbante një pallto të zezë dhe pantollona të shkurtër ngjitur për trupi.

Image
Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...