Kim Kardashian e “zbut” edhe elefantin me këtë trup - Bota Sot
Kim Kardashian e “zbut” edhe elefantin me këtë trup

Bota e Yjeve

Kim Kardashian e “zbut” edhe elefantin me këtë trup

Më: 30 prill 2019 Në ora: 22:28
Kim Kardashian

Kim Kardashian javën që lamë pas kaloi ditë relaksi në Bali.

Modelja amerikane bashkë me familjen kaluan momente argëtimi, teksa nuk hezituan të ndajnë edhe me ndjekësit e tyre të shumtë imazhe nga ky pushim.

Ajo së fundmi na tregon një pjesë të këtij udhëtimi përmes disa fotografive.

Veshur në të zeza, duke vënë në pah linjat fantastike, ylli shfaqet afër një elefanti gjigant, ndërsa shkruan se po i mungon ky vend dhe çastet që ka kaluar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...