E tejdukshme në tapetin e kuq, si lë vend imagjinatës - Bota Sot
E tejdukshme në tapetin e kuq, si lë vend imagjinatës

Bota e Yjeve

E tejdukshme në tapetin e kuq, si lë vend imagjinatës

Nga: Bota sot Më: 2 maj 2019 Në ora: 14:21
Chantel Jeffries

Ajo është një artiste e talentuar që nuk ka frikë të ekspozojë hiret trupore.

Dhe Chantel Jeffries nuk i la vend imagjinatës, derisa mori pjesë në Billboard Music Awards 2019 në MGM Las Vegas, të mërkurën, përcjell Bota sot.

DJ 26 vjeçare u paraqit në tapetin e kuq në një kostum transparent, duke treguar hiret trupore./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat