Naomi Campbell pozon nudo, mbulohet me flokë - Bota Sot
Naomi Campbell pozon nudo, mbulohet me flokë

Bota e Yjeve

Naomi Campbell pozon nudo, mbulohet me flokë

Nga: Bota sot Më: 2 maj 2019 Në ora: 14:33
Naomi Campbell

Ajo është në frontin e modës dhe bukurisë që në vitet e 90-ta.

Dhe Naomi Campbell dukej një supermodele e mahnitshme në çdo pëllëmbë, derisa ka pozuar për NARS, ku është shfaqur krejtësisht nudo, përcjell Bota sot.

Mbretëresha 49 vjeçare e pasarelave ka treguar hiret trupore, duke mbuluar ato vetëm më flokët e gjata./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...