Një trup seksi si Amber Davies - Bota Sot
Një trup seksi si Amber Davies

Bota e Yjeve

Një trup seksi si Amber Davies

Nga: Bota sot Më: 7 maj 2019 Në ora: 00:14
Amber Davies

Ajo ka ndezur skenën me performancën e saj si Judy Bernly në skenën West End, në Dolly Parton's 9 to 5: The Musical.

Dhe Amber Davies të hënën po shijonte pushim në Mallorca, ku u shfaq në bikini në plazh, përcjell Bota sot

Ish ylli i Love Island dukej për mrekulli, me një fizik tejet seksi, derisa ekspozonte hiret trupore në diell.

Image

Këmbët e gjata, barku i sheshtë dhe gjoksi bombastik e bënin atë të dukej për zili./BS/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...