“Nuk e dija që ishte futbollist”, flet e fejuara e Maksi Lopezit - Bota Sot
“Nuk e dija që ishte futbollist”, flet e fejuara e Maksi Lopezit

Bota e Yjeve

“Nuk e dija që ishte futbollist”, flet e fejuara e Maksi Lopezit

Më: 8 maj 2019 Në ora: 12:29
Daniela Kistianson dhe Maksi Lopez

Daniela Kistianson dhe futbollisti argjentinas, Maksi Lopez, prej kohësh janë në një romancë së bashku. Modelja suedeze së fundmi flet për njohjen me ish-lojtarin e Milanit.

“Kur e kam njohur, nuk e dija se ai ishte një futbollist”, rrëfen bukuroshja, e cila tashmë jeton në Brazil së bashku me Maksi Lopezin, që luan në radhët e Vasko De Gamas.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat