Bebe del me qenin në shëtitje, shfaqet pa grim - Bota Sot
Bebe del me qenin në shëtitje, shfaqet pa grim

Bota e Yjeve

Bebe del me qenin në shëtitje, shfaqet pa grim

Nga: Bota sot Më: 11 maj 2019 Në ora: 13:31
Bebe Rexha

Së fundmi ajo ka treguar se ka frikë të bëjë operacione plastike, duke i mohuar thashethemet se ka bërë të tilla.

Dhe Bebe Rexha dëshmoi se ndihet rehat në lëkurën e saj, derisa u pa në shëtitje me qenin e saj Bear, të premten në Los Angeles, përcjell Bota sot.

Ylli 29 vjeçar mbante të veshur tuta dhe mbante qenin në krahë.

Flokët i kishte të çrregullta dhe ishte pa grim, por dukej mjaft bukur./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...