Kate gati t’i “shpërthejë” gjoksi - Bota Sot
Kate gati t’i “shpërthejë” gjoksi

Bota e Yjeve

Kate gati t’i “shpërthejë” gjoksi

Nga: Bota sot Më: 11 maj 2019 Në ora: 14:34
Kate Upton

Kate Upton u shfaq mahnitëse derisa festoi programin e saj të ri Strong4Me Fitness, në Miami, të premten.

26 vjeçarja që është bërë nënë së fundmi ishte e shoqëruar nga supermodele, ku shijuan kohë të shëndetshme dhe biseda për fitnesin, përcjell Bota sot.

E veshur në një fund me lule, bluzë të bardhë, taka dhe kapelë, po ashtu të bardhë, Kate shkëlqente, derisa gjoksi i saj bombastik dukej sikur do t’i shpërthente./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...