Do të habiteni çfarë super blerje ka bërë Ermal Fejzullahu për gruan e tij - Bota Sot
Do të habiteni çfarë super blerje ka bërë Ermal Fejzullahu për gruan e tij

Bota e Yjeve

Do të habiteni çfarë super blerje ka bërë Ermal Fejzullahu për gruan e tij

Më: 11 maj 2019 Në ora: 16:40
Ermal Fejzullahu me Arianen

Familja e tyre është një ndër më të njohurat e showbiz-it shqiptar, për vetë faktin se nuk ka vetëm një, por dy artistë në të: Sabri dhe Ermal Fejzullahun.

Por edhe bashkëshortja e Ermalit, Ariana tashmë është bërë pjesë e mediave rozë. 

Siç është mësuar dhe së fundmi Ariana është në pritje të fëmijës saj të katërt dhe bashkëshorti i saj Ermali ka vendosur ta suprizojë.

Në një video të postuar në Instastory shohim që Ermali i ka dhuruar Arianës një makinë të tipit ‘Range Rover’.

E po mesa duket kjo është një dhuratë për Arianë pasi në familjen e saj po vjen dhe një pjestar i ri dhe i duhet më shumë komoditet për fëmijët e saj kur dalin shëtitje.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...