Foto përmes dhimbjesh: Almeda Abazi publikon për herë të parë imazhet pak minuta para se të bëhej nënë! - Bota Sot
Foto përmes dhimbjesh: Almeda Abazi publikon për herë të parë imazhet pak minuta para se të bëhej nënë!

Bota e Yjeve

Foto përmes dhimbjesh: Almeda Abazi publikon për herë të parë imazhet pak minuta para se të bëhej nënë!

Më: 11 maj 2019 Në ora: 17:29
Almeda Abazi

Almeda Abazi dhe bashkëshorti Tolgahan Sayisman, u bënë prindër për herë të parë më 5 maj, kur mirëpritën në jetën e tyre djalin Efehan.

Duket se për bukuroshen Abazi nuk ka qenë aspak një lindje e lehtë pasi pritja mes dhimbjesh për të sjellë në jetë të voglin, ka zgjatur 12 orë.

Mami e re ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në instagram, ku duket Almeda në momentet e dhimbjeve të lindjes të dashurit e saj nëna dhe bashkëshorti që ishin pranë saj në çdo moment për të sjellë në jetë atë që ajo e quan kuptimin e jetës, djalin Efehan.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...