Pas ndarjes nga Morena Taraku, miliarderi iranian çmendet pas “seksbombës” shqiptare - Bota Sot
Pas ndarjes nga Morena Taraku, miliarderi iranian çmendet pas “seksbombës” shqiptare

Bota e Yjeve

Pas ndarjes nga Morena Taraku, miliarderi iranian çmendet pas “seksbombës” shqiptare

Më: 12 maj 2019 Në ora: 16:28
Sasha Sobhani

Sasha Sobhani është bërë një emër shumë i njohur në mediat rozë shqiptare, kjo për shkak të lidhjes me këngëtaren e njohur, Morena Taraku.

Një romancë e cila nuk u mbyll dhe aq mirë fillimisht pasi ata nuk i kursyen ofendimet ndaj njëri-tjetrit, por ne fund Morena dhe miliarderi Iranian kanë mbetur shokë, pasi ai e uroi për ditëlindje bukuroshen shqiptare.

Pas ndarjes nga Morena, është vënë re se Sasha ka një marrëdhënie mjaft të mirë me modelen shqiptare, Vildane Zeneli.

Miliarderi ka publikuar në “instastory”, në rrjetin social Instagram, një video, dhe pyet fansat se sa “zjarr” është modelja shqiptare duke bashkangjitur gjithashtu dhe emrin e saj në postim.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...