Victoria krahë për krahë me një mashkull, nuk është David Beckham - Bota Sot
Victoria krahë për krahë me një mashkull, nuk është David Beckham

Bota e Yjeve

Victoria krahë për krahë me një mashkull, nuk është David Beckham

Nga: Bota sot Më: 13 maj 2019 Në ora: 09:12
Victoria Beckham me mikun e saj gazetar, Derek Blasberg

Ajo konsiderohet një yll i madh në botën e modës.

Dhe Victoria Beckham ka treguar sërish elegancën, kur u largua në shi me mikun e saj gazetar, Derek Blasberg në natën e së shtunës.

Ish këngëtarja e Spice Girls dukej e bukur në një veshje jargavani me pantollona të gjera që theksonin këmbët e saj të gjata./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...