Megan Fox kërkon anulimin e divorcit nga bashkëshorti - Bota Sot
Megan Fox kërkon anulimin e divorcit nga bashkëshorti

Bota e Yjeve

Megan Fox kërkon anulimin e divorcit nga bashkëshorti

Nga: Bota sot Më: 13 maj 2019 Në ora: 09:21
Megan Fox

Ajo kërkoj nga gjykata në Los Anxhelos të ndërprej kërkesën e saj të divorcit kundër bashkëshortit Brian Austin Green.

Dhe në ditën e Nënës, Megan Fox ka dalë bashkë me tre fëmijët e saj nga ish bashkëshorti i saj.

Ylli i Transformers mbante një kapele të madhe dielli prej kashte, bashkë me një bluzë rozë, xhinsa dhe syze dielli.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...