Afërdita me bashkëshortin vizitojnë vendin ku u martuan - Bota Sot
Afërdita me bashkëshortin vizitojnë vendin ku u martuan

Bota e Yjeve

Afërdita me bashkëshortin vizitojnë vendin ku u martuan

Më: 13 maj 2019 Në ora: 09:26
Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Kindl

Afërdita Dreshaj me bashkëshortin e saj e kanë vizituar vendin ku e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Këngëtarja Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Kindl, kanë zgjedhur që t’i kalojnë disa ditë pushimi në Miami.

Ata zgjodhën pikërisht vendin ku edhe e kanë kurorëzuar dashurinë me martesë vitin e kaluar.

“Këtu u martuam”, ka shkruar ajo pranë njërit postim ku shihet së bashku me burrin duke u vendosur në hotel.

Më pas ajo i ka ndarë me ndjekësit edhe disa imazhe të tjera në të cilat shihet se po kalojnë momente të këndshme pushimi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...