Vishet me fustan të tejdukshëm, tregon të brendshmet - Bota Sot
Vishet me fustan të tejdukshëm, tregon të brendshmet

Bota e Yjeve

Vishet me fustan të tejdukshëm, tregon të brendshmet

Nga: Bota sot Më: 13 maj 2019 Në ora: 09:29
Maya Xhama

Ajo shpesh gjendet në ngjarjet më të nxehta të shoubizit dhe ndejat e kryeqytetit britanez.

Dhe Maya Xhama dha një shfaqje të rrezikshme edhe njëherë kur u paraqit solo në tapetin e kuq në BAFTA, të dielën në Londër.

Personazhi televiziv guxoj të tregonte të brendshmet në një veshje të dukshme të përbërë vetëm nga fije të fildishta.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...