Të veshësh xhaketën mbrapsht? Celine Dion shkëlqen sërish me këtë stil - Bota Sot
Të veshësh xhaketën mbrapsht? Celine Dion shkëlqen sërish me këtë stil

Bota e Yjeve

Të veshësh xhaketën mbrapsht? Celine Dion shkëlqen sërish me këtë stil

Më: 13 maj 2019 Në ora: 22:05
Celine Dion

Celine Dion vërtet nuk ndalon së befasuari me stilin e saj.

Vetëm disa ditë më parë ajo ktheu kokat e të gjithëve me dukjen e saj nga Oscar de la Renta në Met Gala.

Tani ajo “po i mbyll” rrugët e qytetit të Nju Jorkut në një kostum ngjyrë bezhë dhe portokalli të stilit të përsosur.

Në shikim të parë mund të duket si një kostum mjaft i zakonshëm. Por nëse shikoni nga afër, ju do të vini re se Dion mban xhaketën e veshur mprapsht përderisa përpara ka vendosur nje aksesorë.

Dion vendosi detajin gnjyrë portokalli duke e përshtatur atë me çantë dhe këpucë.

Kjo nuk është hera e parë që Dion vesh xhaketën mbrapsht. Në Oscar të vitit 1999, ajo e veshi edhe kostumin e Jean Paul Gaultier në të njëjtën mënyrë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...