Jennifer Lawrence kjo nuse e bukur - Bota Sot
Jennifer Lawrence kjo nuse e bukur

Bota e Yjeve

Jennifer Lawrence kjo nuse e bukur

Nga: Bota sot Më: 14 maj 2019 Në ora: 16:25
Jennifer Lawrence

Ajo festoj fejesën e saj në një ndejë private me të fejuarin Cooke Maroney.

Dhe Jennifer Lawrence  dukej sikur një nuse e veshur nga stilistët e modës Jill Lincoln dhe Jordan Johnson.

Aktorja e The Hunger Games dukej e lumtur në këtë fustan të gjatë me një prerje të thellë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...