Në pritjen e 'ëmbël', tregon elegancën e saj - Bota Sot
Në pritjen e 'ëmbël', tregon elegancën e saj

Bota e Yjeve

Në pritjen e 'ëmbël', tregon elegancën e saj

Nga: Bota sot Më: 14 maj 2019 Në ora: 16:38

Ajo është një aktore dhe modele e suksesshme e cila po pret fëmijën e saj të parë.

Dhe Amy Childs ka treguar elegancën e saj kur arriti në ndejën e Guess 1981 duke performuar në Kalifornia Kitchen, të martën në Londër.

Aktorja e Supergirl kishte veshur një fustan të shkurtër të bardhë që tregonte barkun e saj të rritur, kur ajo zbriti nga vetura.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...